Wynajem pianin Yamaha
Wynajem pianina Yamaha

Jak to działa?

Dostarczymy do Ciebie instrument, przygotujemy do gry, a jeśli zrezygnujesz z wynajmu zabierzemy go z powrotem. Jeśli zdecydujesz się go kupić, zapłacisz nam kwotę pomniejszoną o dokonane wpłaty na rzecz wynajmu! Proste, prawda?

Wynajem dotyczy pianin firmy Yamaha z najpopularniejszej do nauki, sprawdzonej serii B.

Instrumenty objęte promocją

Korzyści z promocji "TRY &BUY"

 • Odbierzemy stary instrument
  Jeśli masz stare pianino i nie wiesz jak się go pozbyć, odbierzemy go od Ciebie przywożąc nowe. Daj wcześniej znać, że masz taki instrument i chcesz go oddać.
 • Dwa strojenia w roku w cenie instrumentu
  Przez cały okres wynajmu instrument będzie strojony przez naszych stroicieli na nasz koszt. Dwa strojenia w ciągu roku pozwolą utrzymać strój instrumentu na odpowiednim poziomie do nauki i ćwiczeń.
 • Transport gratis do 50 km
  Wynajęte pianino dowieziemy do Ciebie i wstawimy we wskazane miejsce bezpłatnie, jeśli mieszkasz w promieniu 50 km od Gdańska. Jeśli mieszkasz poza tymi rejonami, dopłacasz jedynie różnicę za dodatkową odległość. Po zakończeniu wynajmu odbierzemy od Ciebie instrument na tych samych zasadach.
 • Dwie pierwsze raty wynajmu zapłacimy za Ciebie!
  Przez pierwsze dwa miesiące nie płacisz za wynajem! A w przypadku późniejszego wykupu instrumentu wszystkie Twoje wpłaty odliczymy od ceny detalicznej!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl