Yamaha P-525 WH pianino cyfrowe białe

  • Cena netto: 8 596,75 zł 10 574,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

NOWA KLAWIATURA GRANDTOUCH-S™

P-525 wyposażony jest w klawiaturę GrandTouch-S™ zapewniającą wysoki komfort gry, tą samą, którą znajdziemy również w najwyższej klasy pianinach cyfrowych Yamaha Clavinova. Zastosowanie drewnianych klawiszy zapewnia komfort gry jak na prawdziwym fortepianie.

 

ZAAWANSOWANE BRZMIENIE FORTEPIANU

P-525 pozwala cieszyć brzmieniami CFX, wybieranego na konkursach na całym świecie najwyższej klasy fortepianu koncertowego Yamaha, a także ciepłymi tonami fortepianu Bösendorfer Imperial - wszystko to w jednym instrumencie.

Nowe próbki zapewnią muzykom jeszcze pełniejsze brzmienie, niż kiedykolwiek wcześniej.

ZDECYDOWANIE WIĘCEJ NIŻ BRZMIENIE

Bogactwo brzmienia P-525 nie opiera się wyłącznie na świetnych próbkach fortepianowych. W instrumencie zastosowano również unikalne technologie, aby zapewnić bogatą i delikatną ekspresję.

Technologia Grand Expression Modeling dokładnie odwzorowuje złożoną interakcję między pianistą a instrumentem, odtwarzając tę samą nieograniczoną zmienność tonalną fortepianu.

Następnie Virtual Resonance Modeling (VRM) wiernie odtwarza niezwykle złożony rezonans fortepianu, który powstaje w wyniku wibracji strun i płyty rezonansowej.

GŁĘBOKIE, CZYSTE, NATURALNE BRZMIENIE

Dwudrożne głośniki emitują wszystkie rodzaje brzmienia, od mocnych basów i lekkich wysokich tonów: wyraźnie, bez zniekształceń i szumów. Głośniki zostały spozycjonowane pod niewielkim kątem w kierunku ławy, dzięki czemu pianista jest „zanurzony” w brzmieniu podczas gry.

IDEALNY DO WYSTĘPÓW NA ŻYWO

P-525 wyposażony jest w funkcję Registration Memory do zapisywania i przywoływania ustawień, co stanowi wygodnie i przydatne rozwiązanie podczas kameralnych występów na żywo w kawiarniach, barach i innych podobnych miejscach. Oznacza to, że można zaprogramować wszystkie brzmienia instrumentalne i rytmy w zaciszu własnego domu i odtworzyć je podczas występu.

Inne dostępne funkcje obejmują Sound Boost i regulowany EQ, aby zagwarantować wyraziste brzmienie pianina podczas gry z zespołem.

3 PRZENOŚNE PEDAŁY

Nowy FC-35 umożliwia teraz bardzo wysoki poziom kontroli gry gdziekolwiek jesteś – jest to zestaw tych samych 3 pedałów, które znajdziesz w fortepianie akustycznym, ale w przenośnym formacie.

FC-35 posiada nawet funkcję pół-pedału, aby zapewnić dodatkową kontrolę nad sustainem.

UDOSTĘPNIAJ ŚWIATU SWOJE WYSTĘPY

Jeśli chcesz nagrać wideo ze swojego występu i udostępnić je na platformach takich jak YouTube i TikTok, Rec'n'Share jest najlepszym rozwiązaniem. Podłącz P-525 do swojego inteligentnego urządzenia i nagrywaj jednocześnie wideo i audio – tyle potrzeba, aby podzielić się swoim filmem z innymi.

WIĘCEJ OPCJI POŁĄCZEŃ, WIĘCEJ ZABAWY

Teraz można połączyć się z aplikacją Yamaha Smart Pianist przez Bluetooth, która umożliwia obsługę P-525 w intuicyjny sposób. Możesz również przesłać nuty do urządzenia lub wyodrębnić akordy swoich ulubionych utworów dzięki funkcji Audio to Score.

A jeśli chcesz grać ze swoją muzyką, możesz po prostu wysłać ją z urządzenia inteligentnego przez Bluetooth Audio i zacząć występ.

SPECJALNY STATYW I PEDAŁ SUSTAIN

Jeśli grając na P-525 chcesz poczuć się jak przy fortepianie akustycznym, oferujemy opcjonalny statyw L-515 i trzypedałowy moduł LP-1 (w tym pedał tłumika z funkcją pół-pedału), który działa tak samo, jak pedały w fortepianie. ( Statyw i listwa z pedałami sprzedawana oddzielnie )

Kolor: WH (BIAŁY)