Yamaha Portable Grand DGX-670 WH – pianino cyfrowe

  • Cena netto: 3 495,93 zł 4 300,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Yamaha wprowadza nowy Portable Grand DGX-670

Przedstawiciel nowej generacji przenośnych pianin w swojej klasie, Yamaha DGX 670 łączy zaawansowaną technologię pianin cyfrowych z szeroką gamą opcji umożliwiających wykonania utworów solowych i multiinstrumentalnych. Stworz ony z myślą o większej mobilności, elastyczności i swobodzie użytkowania, DGX 670 oferuje muzykom na każdym poziomie zaawansowania zupełnie nowe funkcje, które sprawią, że nauka, występy oraz cieszenie się muzyką będą wyjątkowym doświadczeniem.

Przenośny i pełen mocy
DGX 670 kontynuuje tradycję Yamaha w zapewnianiu bogatego i autentycznego brzmienia poprzez nieustanną technologiczną innowację oraz zaangażowanie w tworzenie cyfrowej akustyki najwyższej jakości. Oddaje to 88 klawiszowa, ważona klawiatura Gra ded Hammer Standard ( posiadająca odpowiednio cięższą i lżejszą akcje klawiszy, którą można porównać do mechaniki młotkowej w pianinie akustycznym. DGX 670 jest również wyposażony w funkcje Virtual Resonance Modeling (Master Equalizer i Part EQ, Reverb, Chorus, DSP, Intelligent Acoustic Control (Stereophonic Optimizer oraz wejście mikrofonowe.

Zaawansowane brzmienie, nieograniczone możliwości
Zarówno jakość brzmień ( jak i stylów w nowym DGX 670 jest oparta o ich odpowiedniki w C lavinova CVP 701, zapewniając szeroki wachlarz funkcji doskonałych stylów oraz brzmień Super Articulation. Muzycy mogą spodziewać się 630 autentycznych brzmień instrumentalnych z różnych kategorii (601 wysokiej jakości brzmień, w tym fortepianu koncertoweg o CFX oraz 29 brzmień perkusyjnych/SFX kits). Dodatkowo instrument oferuje 100 utworów oraz 1,3 calowy, kolorowy wyświetlacz TFT. Każdy występ może być wzbogacony o 263 zaawansowane, automatyczne style akompaniamentu, które oferują grającym nieograniczone możliwości improwizacji oraz wachlarz gatunków muzycznych, począwszy od klasyki, przez rock, big band, R&B czy dance.

Nowe funkcje akompaniamentu
DGX 670 został wyposażony w nowe funkcje akompaniamentu pozwalające klawiszowcom na odkrywanie różnorodny ch niuansów stylistycznych oraz wyrazistych akcentów. Jedną z nich jest z pewnością Adaptive Style, która analizuje grę w czasie rzeczywistymi i automatycznie dobiera akompaniament pasujący do danego utworu, od dynamicznego po łagodny. Simple Style zapewni a czyste i zredukowane brzmienie, jednocześnie wzmacniając funkcje Voice, oraz redukuje akompaniament do rytmu i basu, a to wszystko za pomocą jednego przycisku. Z funkcją Unison grający mogą używać pedału aktywując funkcje akompaniamentu w unisonie, podcz as gdy funkcja Accent zapewnia dodatkową ekspresję i uwydatnia brzmienie.

Gotowy na każdy muzyczny debiut
Dzięki opcji podłączenia mikrofonu, klawiszowiec ma możliwość śpiewu do własnych lub gotowych utworów, także w formie karaoke. Użytkownik może takż e rejestrować własne wykonania na nośnik USB i udostępniać w formie plików audio. Warto nadmienić, że ulubione utwory lub piosenki możnaodtwarzać bezpośrednio z urządzeń smart na instrumencie za pośrednictwem Bluetooth®.